GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :)

YazarMesaj
emre
Admin
Admin
emre

ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Empty
MesajKonu: ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :)   ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) EmptyC.tesi Nis. 12 2008, 11:27

arkadaşlar burda yazılı olan cümleleri güncel hayatta KULLANMAMANIZ önemle rica edilir

1)balık baştan kokar, çünkü ayakları yoktur ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
2)bülbülü altın kafese koymuşlar, heyecandan dili tutulmuş ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
3)fazla cikletlerinizi yola atın, arabalar çiğnesin ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
4)taşımasu ile değirmen döner mi?hayır dönmez çünkü taşımasu ufak bir japon çocuğudur ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
5)adamın biri duşa girmiş.şampuanı başına sürmüş ama suyu açmadan köpürmüş neden?çünkü şampuan kuru saçlar içinmiş ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
6)mayın tarlasından geçerseniz ne olur? may çok kızar ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
7)adamın biri havuzdan çıkmış hawluyla kurulanmak istemiş ama başaramamış neden?çünkü adamın yaş günüymüş ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
8)eli olmayan babaya ne denir no-el babaıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
9)annem unu eledi finale çıktı ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
10)yumurtayı sahanda mı sewersin deplasmanda mı ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
11)adamın biri yüzmeyi bilmiyomuş denize atlamış ama boğulmamış neden?çünkü tipi kayıkmış ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
12)adamın biri warmış ikinci dönem düzeltmiş ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
13)kral tahta çıkınca ne yapmış?tahtayı yerine çakmış ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
14)bana karneni söyle sana babanın tansiyonunu söyleyeyimıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
15)herşey üstüne üstüne geliyorsa sen ters yöne girdin demektir ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
16)adam o kadar fakirmiş ki virajı bile alamamışıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
17)teraziyle diş macunu arasında ne fark wardır?biri tartar biri antitartarıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
18)adam hindistan sokaklarında gezerken başına buda heykeli düşmüş adam başıma bu d mı gelecekti demiş ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
19)bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
20)terlemeyen adama ne denir? no-terıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
21)tomi'nin annesi kimdir? anatomiıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
22)kaptan kemal konuşuyor, kaptan kemal konuşuyor çıkarın beni bu kaptan ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek
23)yerin kulağı war benimde kulağım war.o zaman ben yermiyim?hayır yemem ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :) Eek

DEWAMI GELMEYECEKTİR RAHAT OLABİLİRSİNİZ
https://gncfn.yetkin-forum.com

ıııııııyyyyyyyyyyyy bölümü :)
1 sayfadaki 1 sayfası