GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Johny Depp

2 posters
YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Johny Depp Empty
MesajKonu: Johny Depp   Johny Depp EmptyCuma Nis. 25 2008, 17:36

Johny Depp Pirates-of-the-Caribbean---Johnny-Depp--C10201032

9 Haziran 1963’te Kentucky’de garson Betty Sue ve mühendis John’un dört çocuğundan en küçüğü olarak doğdu. Babasının işi nedeniyle sürekli seyahat ediyorlardı.15’ine geldiğinde tam 20 ev değiştirmişti Johnny.bunu okurken oha dediğiniz duyar gibi oluyorum....Okulu bıraktı ve kurduğu Kids adlı müzik grubuyla Los Angeles’a taşındısanırım elektro gitar çalıodu) 20 yaşındaydı. Eğitimi yoktu, grupla işler iyi gitmiyordu. Önce bir benzincide çalıştı, sonra telefonda tükenmezkalem satmaya başladıekmek parası işte) Bu sırada Hollywood filmlerinde makyözlük yapan Lori Allison’la tanıştı. Kısa süre sonra evlendiler ve aynı hızla boşandılar. Ama onun oyuncu olmasını sağlayan kişi o.
Lori, bir gün onu arkadaşı Nicolas Cage’le tanıştırdı, o da Depp’e, yüzünün güzel olduğunu ve oyunculuğu denemesi gerektiğini söyleyip menajerine haber verdi. Wes Craven’ın "Elm Sokağı’nda Kabus" filminde küçük bir rolle başladı oyunculuk kariyeri.
ROL ALDIĞI FİLMLER
21 Jump Street

Arizona Dream

The Astronaut's Wife

Before Night Falls

Benny & Joon

Blow

The Brave

Cannes Man

Charlie and the
Chocolate Factory

Chocolat

The Corpse Bride

Cry-Baby

Dead Man

Don Juan DeMarco

Donnie Brasco

Edward Scissorhands

Ed Wood

Fear and Loathing
in Las Vegas

Finding Neverland

Freddy's Dead:
The Final Nightmare

From Hell

Happily Ever After

The Libertine

Lost in La Mancha

The Man Who Cried

Nick of Time

A Nightmare on Elm Street

The Ninth Gate

Once Upon A Time In Mexico

Pirates of the Caribbean:
The Curse of the Black Pearl

Dead Man's Chest

At World's End

Platoon

Private Resort

Secret Window

Sleepy Hollow

Sweeney Todd

What's Eating Gilbert Grape
Aşk hayatının dillere dolanması oyuncu Winona Ryder ve ardından Kate Moss’la geçirdiği dörder senelik ilişkilerle zirveye ulaşmıştı.Fırtınalı aşk hayatındaki asıl iklim değişikliği ise St. Tropez’de bir öğle üzeri yaşandı: "Bir otelin denize bakan terasında oturuyordum. Uzakta bir sırt gördüm. Hayatımda gördüğüm en güzel kadın sırtıydı. Sonra döndü ve gülümseyerek bana ’Merhaba’ dedi. Kendi kendime oğlum sen bittin, büyük bela aldın başına, büyük bela deyip durdum."ee aşk işte karşına ne zmn çıkacak belli olmaz..

Fransız aktris ve model Vanessa Paradis’yle böyle tanıştıktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı gerçekten. Uyuşturucuyu bıraktı, sigara ve alkolü azalttı. En önemlisi bir kız, bir oğlan iki çocuk babası oldu. Artık nefret ettiği Oscar törenlerine katılıyor, hatta smokin benzeri kıyafetler giyiyordu
emre
Admin
Admin
emre

Johny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johny Depp   Johny Depp EmptyC.tesi Nis. 26 2008, 12:15

paylaşım için teşk güsel olmşş
https://gncfn.yetkin-forum.com

Johny Depp
1 sayfadaki 1 sayfası