GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatı Kaybetmek Kötüdür, Peki ya Manasını Kaybetmek?

YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Hayatı Kaybetmek Kötüdür, Peki ya Manasını Kaybetmek? Empty
MesajKonu: Hayatı Kaybetmek Kötüdür, Peki ya Manasını Kaybetmek?   Hayatı Kaybetmek Kötüdür, Peki ya Manasını Kaybetmek? EmptyCuma Nis. 25 2008, 15:11

(Mehmet'le Son Programından Söyleşiler)

Hayatı Kaybetmek Kötüdür, ama Manasını Kaybetmek En feci şeydir demişti geçen gün arkadaşım;

Bir an duraksadım ve düşünmeye başladım acaba hangisini kaybetmiştim yaşamımda, hangisi daha acı vericiydi bana göre?
Savaş açmıştım kafamda adeta kendime, sonu görünmeyen yollara girmiştim cevapsız soruları sormakla bir kere…

Hayatı Kaybetmek;
Acı olsa gerekti insanın kendini bir yere koyamaması ya da koyduğu yerde bulamaması. Aslında her şeyin temelinde de bu yatmaz mıydı, koyduğumuz yerde kendimizi bulamamamız çoğu zaman hayatı kaybetmemize neden olmaz mıydı?
İsimsiz, adressiz bir yerde dolaşmak gibi bir şey… Her şey, herkes yabancı kalır insana. Bazen duygularımızın, hırslarımızın peşinde koşarken nerde olduğumuzu, hangi noktaya geldiğimizi önemsemeyiz. Çünkü aklımız hırslarımıza yenik düşmüştür…

İlk önce hayatı kaybederiz bulamayacağımız kadar uzaklaşırız, daha sonra hayatın manasını…
Oda elimizden gidince kendimizi kaybederiz farkında olmadan.
O yüzden hayatın manasını kaybetmeden kendimizi bir an önce bulmam(n)ız dileği ile saygılarımla…

Mehmet YAVUZER a.K.a Masum119

alıntı

Hayatı Kaybetmek Kötüdür, Peki ya Manasını Kaybetmek?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-