GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Unakıtan Ronaldinho'da ısrarlı!

YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Unakıtan Ronaldinho'da ısrarlı! Empty
MesajKonu: Unakıtan Ronaldinho'da ısrarlı!   Unakıtan Ronaldinho'da ısrarlı! EmptyCuma Nis. 18 2008, 15:55

Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkması durumunda Ronaldinho'yu getirme sözü veren Maliye Bakanı Unakıtan, ''Bu sözümüzü yerine getirmek için çalışmalar yapıyoruz. Es-Es'e ismi Ronaldinho olan bir Brezilyalı bulacağız" dedi.
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, ''Ziyaret için gittiğim Rio de jenerio'da güzel top oynayan çocuklar gördüm. Brezilya'nın Ankara Büyükelçisinden ismi Ronaldinho olan birini bulmasını rica ettim. O da bulacağını söyledi. Biz sözümüzü tutarız, yeter ki Eskişehirspor Süper Lig'e çıksın'' dedi.

Bakan Unakıtan, Eskişehir'in simgesi olan Eskişehirspor'un maçlarını sürekli takip ettiğini belirterek, mümkün olduğu kadar maçlara gitmeye çalıştığını söyledi.

Eskişehirspor galip geldiği zaman çok sevindiğini ifade eden Bakan Unakıtan, ''Futbolcular, yönetim ve taraftar sezonun başında Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkacağına inandık. Takımın arkasında bütün Eskişehir'in desteği var. Takımın bu desteği her zaman hissetmesi lazım. Biz onları kucakladık, bağrımıza bastık. Onlardan Eskişehir'e şampiyonluğu getirmelerini istiyoruz. Bu onlar için bir borçtur'' dedi.

Bakan Unakıtan, galibiyetlerle sezona başlayan Eskişehirspor'un liderlik iddiasından hiç kopmadığını anlatarak, kırmızı şimşeklerin Süper Lig iddiasının sürdürdüğünü bildirdi.

''HERKES YAPACAĞININ EN İYİSİNİ YAPSIN''

Son haftalarda gerek sahasında gerekse deplasmanda kritik puanlar kaybeden Eskişehirspor'un kendini biraz zora soktuğunu ifade eden Bakan Unakıtan, ''Bundan sonraki maçlara çok önem verilmeli. Futbolcular Eskişehir'in kendilerinden ne beklediğini bilmesi lazım. Bu bilinçle, (şampiyon olmalıyız) ruhuyla sahaya çıkması lazım. Maç yapacakları takımlar da çok önemli. Onlar da şampiyonluğa oynuyorlar. Örneğin önümüzde Kocaelispor maçı var. Kocaelispor kuvvetli bir takım. Kendilerini strese sokacak şekilde hareket etmesinler. Bütün Eskişehir arkalarında. Ben de bu önemli maçı izlemek istiyorum. Ancak, Bakanlar Kurulu toplantısı nedeniyle Kocaelispor maçına gidemeyeceğim. Futbolcular ve yönetim beni orada hissetsinler. Süper Lig'e çıksa da çıkmasa da Eskişehirspor'a desteğimiz sürecek. Futbolcular her maça şampiyonluk maçı gibi çıkmalı. Herkes yapacağının en iyisini yapsın.'' diye konuştu.

Bakan Unakıtan, Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkması durumunda Ronaldinho'yu getirme sözü verdiğini anımsatarak, ''Bu sözümüzü yerine getirmek için çalışmalar yapıyoruz. Es-Es'e ismi Ronaldinho olan bir Brezilyalı bulacağız. Bir ziyaret için gittiğim Rio De Jenerio'da güzel top oynayan çocuklar gördüm. Brezilya'nın Ankara Büyükelçisinden ismi Ronaldinho olan birini bulmasını rica ettim. Bulacağını söyledi. Biz sözümüzü tutarız. Yeter ki Eskişehirspor Süper Lig'e çıksın'' diye konuştu.

Unakıtan Ronaldinho'da ısrarlı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-