GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hakan Şükür spor salonu açıldı

2 posters
YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Hakan Şükür spor salonu açıldı Empty
MesajKonu: Hakan Şükür spor salonu açıldı   Hakan Şükür spor salonu açıldı EmptyPerş. Nis. 17 2008, 17:22

Hakan Şükür spor salonu açıldı Knghakanal9

Bahçelievler Belediyesi tarafından Altınyıldız İlköğretim Okulu bahçesinde yaptırılan Hakan Şükür spor salonu açıldı.
Bahçelievler Belediyesi tarafından yaptırılan Hakan Şükür Spor Salonu hizmete açıldı.

Altınyıldız İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan spor salonunun açılışına, Gençlik ve Spol İl Müdürü Tamer Taşpınar, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür, öğrenciler ile velileri katıldı.

İzdihamın yaşandığı açılışa katılanlar yıldız futbolcuya büyük ilgi gösterirken, Hakan Şükür ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Zaman zaman yürümekte dahi zorlanan Hakan Şükür, Belediye Başkanı Develioğlu ile birlikte salonun kurdelesini kesti.

Osman Develioğlu açılışta yaptığı konuşmada, Türk futboluna emeği geçmiş kişilerin isimlerini hayattayken spor tesislerine verdiklerini belirterek, ''Biz göreve geldiğimizde ilçemizin 40 yıllık tarihinde 9 spor salonu vardı, 4 yılda 14 tane daha yaptık. Bunların bazılarına da halen yaşayan ve herkesin sevdiği futbolcuların isimlerini verdik. Bu spor salonundan yararlanan gençlerimizin hepsi Hakan Şükür'ü örnek alacak, Hakan gibi olmak isteyecekler'' dedi.

Hakan Şükür de bir spor salonuna isminin verilmesinden dolayı çok gurur duyduğunu dile getirerek, ''Benim için çok anlamlı bir gün. İnsanların yaşarken böyle onurlandırılması çok güzel bir şey'' diye konuştu.

OKUL MÜDÜRÜ FANATİK BİR FENERBAHÇELİ

Bahçesinde Galatasaray'ın golcü oyuncusunun adını taşıyan spor salonu bulunan Altınyıldız İlköğretim Okulu'nun müdürü Adnan Hakan, fanatik bir Fenerbahçeli olduğunu açıkladı.

Törende konuşan Adnan Hakan, Bahçelievler Belediyesi'nce yapılan salonun isminin Hakan Şükür olacağını ilk duyduğunda önce ''Fanatik'' bir Fenerbahçeli olarak tereddüte düşüp, üzülür gibi olduğunu kaydederek, ''Ancak sonra Hakan Şükür'ün kim olduğunu düşündüm. Milli forma altında

elde ettiği rekorları ve goller aklıma geldi. Kendisi Türkiye'nin çok önemli bir sporcusu. Bir Fenerbahçeli olarak Hakan Şükür'ün isminin okulun spor salonuna verilmesinden gurur duyuyorum'' dedi.

Öte yandan maliyeti 500 bin YTL olan Hakan Şükür Spor Salonu'nun 504.90 metrekarelik zemin katında spor salonu, soyunma odaları ve duşlar bulunduğu, asma kat olarak tasarlanan 88 metrekarelik üst katında ise fitness salonu olduğu kaydedildi.
emre
Admin
Admin
emre

Hakan Şükür spor salonu açıldı Empty
MesajKonu: Geri: Hakan Şükür spor salonu açıldı   Hakan Şükür spor salonu açıldı EmptyPerş. Nis. 17 2008, 18:19

o kadar para bende olsun uzay mekiği bile alırım afro
https://gncfn.yetkin-forum.com

Hakan Şükür spor salonu açıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-