GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nuri Alço ile Küçük Emrah Msn'de

YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Nuri Alço ile Küçük Emrah Msn'de Empty
MesajKonu: Nuri Alço ile Küçük Emrah Msn'de   Nuri Alço ile Küçük Emrah Msn'de EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 11:56

ACILARIN ÇOCUĞU: Babamız yok bizim.Anamız yok.....Sen aldın.Seni amca bildik,baba bildik sen kaleş çıktın.
SEVECEN AMCA NURİ: Amca baba yarısıdır evladım.Nİhaha...Annene vuruldum.....
ACILARIN ÇOCUĞU: Nasıl kıydın bize ha nasıl?Anam kötü kadın oldu,Gülşah ince hastalığa yakalandı....Paramız yok bizim,bitimiz piremiz yok bizim.
SEVECEN AMCA NURİ:
Bak oğlum benim derdim yok mu sanki?Eskiden 30 kasa gazoz içirdiğimi bilirim.Şimdi kızlar gazoz içmiyor.Redbull mu ne zıkkım ondan içiyorlar.Gazoa bi annen tav oldu.Nİhahahaha.........
ACILARIN ÇOCUĞU: Anam yok benim,amcam yok,saçımda kepeğim bile yok benim.
SEVECEN AMCA NURİ: Ehhh....Yeter ulen....Bizimde canımız var.Anan merdiven siliyordu bacakları gözüme takıldı.Nihahaha....Bastım ilacı gazoza hararetini gider dedim.İçmeseydi ulen,aptal olmasaydı...Nihahahaha.....
ACILARIN ÇOCUĞU: Şimdi ben seni tornavida ile deşersem Gülşah'a kim bakacak?Komşumuz yok bizim,teyzemiz,halamız yok bizim,net kafeden yazıyorum bi bilgisayarımız bile yok bizim....
SEVECEN AMCA NURİ: Kapat uleyn...Nihahahaha......

Nuri Alço ile Küçük Emrah Msn'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ata Demirer