GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dünyanın en küçük kızı

YazarMesaj
emre
Admin
Admin
emre

Dünyanın en küçük kızı Empty
MesajKonu: Dünyanın en küçük kızı   Dünyanın en küçük kızı EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 12:02

Dünyanın en küçük kızı 59958

15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kızın boyunu öğrenince kulaklarınıza inanamayacaksınız;

Hindistan'da yaşayan 15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kız, 38 santimlik boyuyla dünyanın en küçük kızı ünvanını elinde tutuyor. Telegraph gazetesinin haberine göre sadece 5 kilogram ağırlığında olan Amge'de akondroplazi adı verilen bir çeşit cücelik hastalığı bulunuyor.

Dünyanın en küçük kızı 0.20080408095404

ŞÖHRETTEN MEMNUN

Nagpur kentinde yaşayan Amge, hastalığından rahatsız olmak bir kenara, durumun yarattığı 'şöhret'ten son derece memnun olduğunu söylüyor.

Gittiği lisede, sınıfın en önünde minyatür bir masası bulunan Amge, 'Küçük olmaktan gurur duyuyorum. Aslında ben de diğer insanlar gibiyim, farklı hissetmiyorum. Bana gösterilen ilgiyi de çok seviyorum' diye konuştu.

Dünyanın en küçük kızı Kiz.20080407203238

EN BÜYÜK HAYALİ AKTRİST OLMAK

Yaşıtları gibi pop müzik dinlemekten ve film izlemekten hoşlandığını söyleyen Amge, en büyük hayalinin bir gün Bollwood'un tanınmış bir aktrisi olmak olduğunu belirtiyor. Amge'nin yakın zamanda Hintli pop şarkıcısı Mika Singh'le birlikte hazırladığı bir pop albümü de var.
https://gncfn.yetkin-forum.com

Dünyanın en küçük kızı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-