GENCFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kalli istifa etti...

2 posters
YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin
Görkem

Kalli istifa etti... Empty
MesajKonu: Kalli istifa etti...   Kalli istifa etti... EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 10:52

Kalli istifa etti... Kalli_gs

Galatasaray'a geldiği günden bu yana tartışma konusu olan teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, yönetim ile yaşadığı fikir ayrılığını gerekçe göstererek görevinden istifa etti.

Galatasaray Teknik Direktörü Karl-Heinz Feldkamp, görevinden istifa etti.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Alman teknik adamın yönetim ile yaşadığı fikir ayrılığı nedeniyle istifa ettiği belirtildi. Yönetimin de Feldkamp'ın istifasını onayladığı belirtildi.

Öte yandan takım antrenörü Ahmet Akcan'ın da yönetim tarafından istifasının istendiği ve pazar günü yapılacak Gençlerbirliği maçına götürülmeyeceği açıklandı. Gençlerbirliği maçına Adnan Sezgin - Burak Dilmen – Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler'den oluşan ekibin takımın başında yer alacağı ifade edildi.

Yapılan açıklamada, "Karl-Heinz Feldkamp'ın istifası Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir. Yönetim kurulumuz bu istifayı kabul ederken, teknik direktör yardımcısı Ahmet Akcan'ın da istifasını istemiştir. Pazar günü oynanacak olan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasında Adnan Sezgin - Burak Dilmen – Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler'den oluşan ekip görev yapacaktır. Bu sezonun sonuna kadar görev yapacak olan teknik heyet en kısa zamanda belirlenecek ve takımın başına getirilecektir. Yönetim kurulumuz, bu gelişmenin takımımızı iki kupada şampiyonluk hedefinden geri çevirmeyeceği gibi, hedeflere daha sıkı sarılarak bir kenetlenme ve yeni bir motivasyon oluşturacağına yürekten inanmaktadır. Feldkamp'a ve Ahmet Akcan'a kulübümüze bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür eder ve başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

22 Mart'taki Olağan Genel Kurul'da Galatasaray Başkanlığına seçilen Adnan Polat, daha önce yaptığı açıklamada Feldkamp'ı gelecek sezon teknik danışman olarak kadroda tutacaklarını söylemişti.
emre
Admin
Admin
emre

Kalli istifa etti... Empty
MesajKonu: Geri: Kalli istifa etti...   Kalli istifa etti... EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 11:51

ii olmş dedem kadar yaşlıydı
https://gncfn.yetkin-forum.com

Kalli istifa etti...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-